• polski
  • english

Aktualności

Zaproszenie na CONFidence 2.0 2010

Chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w CONFidence 2.0 2010 http://201002.confidence.org.pl – ósmej edycji międzynarodowej konferencji na temat bezpieczeństwa IT, która odbędzie się 29-30tego listopada w Pradze, Czechy. CONFidence powstał w 2005 r. jako projekt stworzony przez grupę entuzjastów zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa systemów operacyjnych i aplikacji. Przez te kilka lat przeobraził się on w największe spotkanie hackerów w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku CONFidence gromadzi prawie 500 uczestników: specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z rządu, przemysłu, sektora bankowego i środowisk akademickich, a także naukowców i twórców oprogramowania. Konferencja odbywa się dwa razy w roku: w maju w Krakowie, Polska oraz w listopadzie w innej części Europy. CONFidence to miejsce spotkań społeczności security z całej Europy i nie tylko.

Prelegentami CONFidence są zawsze najlepsi światowi specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Do tej pory na konferencji mogliśmy zobaczyć prezentacje takich uznanych autorytetów jak Bruce Schneier, Dan Kaminsky, Jacob Appelbaum, Daniel Mende, David Hulton, Chris Palmer, Jesse Burns, Shawn Merdinger, Anton Chuvakin, Richard Bejtlich, Raoul Chiesa, Felix Lindner, Alexander Kornbrust, Dinis Cruz, Joanna Rutkowska, Gynvael Coldwind, Travis Omandy oraz wielu innych znakomitych prelegentów. CONFidence jest również jednym z przystanków na trasie elitarnej grupy Hackers on a Plane.

Na CONFidence 2.0 2010 zaprosiliśmy podobnie jak w trakcie poprzednich edycji wielu światowej sławy specjalistów. Do końca zostanie opublikowana wstępna lista prelegentów konferencji. Zgodnie z sugestiami, CONFidence 2.0 2010 zostanie prowadzony w jednej ścieżce ale z mocną selekcją zgłoszonych wykładów. Nowa formuła konferencji pozwoli na pełniejsze uczestniczenie słuchaczy.

Zapraszamy na stronę konferencji: http://201002.confidence.org.pl

Rejestracji można dokonać po adresem: http://rejestracja.confidence.org.pl/

Dla stałych uczestników PLNOG przewidzieliśmy kod rabatowy “confidence_plnog5″, który upoważnia do 20% zniżki.

Równocześnie przypominamy o hashtagu #CONFidence_conference działającym na Twitterze, BLIPie.

Szczegóły dotyczące Call For Papers można znaleźć na stronie: http://201002.confidence.org.pl/call-for-papers

Wszystkie osoby zainteresowane inną formą współpracy niż uczestnictwo prosimy o kontakt mailowy: jakub.koziol{@}proidea.org.pl Czekamy na Państwa ewentualne sugestie lub pytania.

Prosimy o przekazanie informacji o konferencji wszystkim osobom które mogłyby być zainteresowane tematyką CONFidence.