• polski
  • english

Sebastian Bergmann

O prelegencie:
Sebastian Bergmann jest pionierem w dziedzinie Quality Assurance w projektach PHP. Jego framework testowy PHPUnit stał się standardem w branży. Sebastian aktywnie angażuje się w rozwój PHP i tworzenie różnych narzędzi programistycznych. Sebastian Bergmann jest dobrze znanym specjalistą na arenie międzynarodowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w licznych książkach (”PHPUnit Pocket Guide”, “Professional Software Development with PHP 5″) i artykułach. Jest częstym prelegentem na konferencjach na całym świecie.

Jako współzałożyciel i główny konsultant w thePHP.cc, Sebastian oferuje doradztwo i szkolenia, które pomagają firmom podnieść jakość ich projektów związanych z PHP.

W wolnych czasie Sebastian łamie zabezpieczenia programów Open Source, fotografuje i podróżuje po świecie.

Sesja: PHP

Tytuł wykładu: Quality Assurance w PHP – narzędzia i ich efektywne wykorzystanie

Streszczenie:
Coraz więcej deweloperów PHP wie już o istanieniu narzędzi do Quality Assurance w PHP takich jak PHPUnit, PHP_CodeSniffer, PHP_Depend i phpUnderControl. Prezentacja ta, wygłaszana przez samego twórcę PHPUnit, stanowi ogólny przegląd narzędzi Quality Assurance i pokazuje jak używać tych narzędzi w celu maksymalnego podniesienia jakości naszego projektu.