• polski
  • english

Maarten Balliauw

O prelegencie:
Maarten Balliauw ukończył studia na kierunku Inżynieria Oprogramowania i ma ponad 7 lat doświadczenia w dziedzinie programowania. Jeszcze na studiach Maarten założył własną firmę zajmującą się web developmentem w PHP i ASP.NET. Po ukończeniu studiów sprzedał swoje udziały i dołączył do jednego z największych przedsiębiorstw branży technologii teleinformatycznych w Belgii, RealDolmen, gdzie kontynuował tworzenie aplikacji internetowych w ASP.NET i zarządzanie cyklem życia aplikacji w Visual Studio Team System. Maarten posiada tyuł Microsoft Certified Technology Specialist ASP.NET i Most Valuable Professional (MVP) ASP.NET i w swojej pracy korzysta z najnowszych technologii Microsoft, takich jak LINQ i ASP.NET 3.5. Opublikował wiele artykułów na temat PHP i .NET między innymi w belgijskim magazynie MSDN.

Sesja: .NET & C#

Temat wykładu: Umieść swoje aplikacje w chmurze!

Streszczenie:
Umieść swoje aplikacje w chmurze! Windows Azure pozwala na korzystanie z infrastruktury cloud computing dla hostowania, obliczania i przechowywania Twoich aplikacji. W czasie tej prezentacji Maarten pokaże demo jak przekazać istniejące aplikacje ASP.NET do Windows Azure w pełni wykorzystując jego możliwości przechowywania.

Sesja: .NET & C#

Temat wykładu: Budowanie aplikacji w 45 minut z ASP.NET MVC

Streszczenie:
W czasie tego wykładu Maarten pokaże jak przy użyciu frameworku ASP.NET MVC zbudować klon Twittera w 45 minut. Dzięki tej prezentacji będziesz mógł zarobić milion dolarów w godzinę budując serwis społecznościowy, który umożliwia jego użytkownikom publikowanie statusów i przeglądanie statusów innych osób.