• polski
  • english

Hadi Hariri

O prelegencie:
Hadi Hariri pracuje jako Software Development and Technology Evangelist w JetBrains. Jego pasje to architektura oprogramowania i web development. Jest autorem wielu książek I artykułów dotyczących programowania. Od ponad dzięsięciu lat występuje jako prelegent na imprezach branżowych. Hadi mieszka w Hiszpanii z żoną i dwoma synami. Prowadzi. NET Malaga User Group. Jest także podcasterem i C # MVP.

Sesja: PHP

Tytuł wykładu: Unit Testing z JavaScript

Streszczenie:
Wraz z pojawieniem się potężnych frameworków, takich jak jQuery, kod coraz częściej jest pisany w języku JavaScript. Kod ten nie jest jednak wolny od błędów i także musi być sprawdzany. W tej sesji będziemy koncentrować się na unit testingu kodu Javascript, tworzeniu mocków I stubsów, jak również badaniu niektórych istniejących frameworków dla Javascriptu. jQuery sprawił, że nie boimy się już Javascriptu, pora sprawić byśmy nie bali się unit testingu kodu w Javascripcie.

Sesja: .NET & C#

Temat wykładu: Real World Architecture z ASP.NET MVC

Streszczenie:
ASP.NET MVC jest świetnym frameworkiem, ale przy o tworzenie solidnych, skalowalnych i stabilnych aplikacji bardzo ważne jest, aby architektura była absolutnie bez zarzutu. W tej sesji będziemy odkrywać, jak tworzyć aplikacje od podstaw. Omówimy architektoniczne obawy, infrastrukturę, testowanie, dostęp do danych, modele domeny itp. Sesja będzie poświęcona podstawowym problemom, które powstają przy tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu MVC.