• polski
  • english

Patroni medialni

Zapraszamy wszystkie media oraz organizacje zajmujące się kwestiami związanymi z programowaniem i zarządzaniem projektami do współpracy podczas tworzenia 4Developers 2010.
Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o przesłanie maila na adres: anna.kolodziejczyk@proidea.org.pl

 

kgd.net

Krakowska Grupa Deweloperów .NET zrzesza profesjonalistów zajmujących się technologiami Microsoft z Krakowa i Małopolski. Grupa działa nieprzerwanie od czerwca 2003 roku i tym samym jest najstarszą profesjonalną grupą .NET w Polsce. Naszym celem jest stworzenie i rozwijanie małopolskiej społeczności deweloperów .NET oraz umożliwienie wymiany doświadczeń z ekspertami z poszczególnych dziedzin. Na comiesięcznych spotkaniach rozmawiamy o metodach i narzędziach do tworzenia oprogramowania w technologii .NET i pokrewnych. Prezentacje są prowadzone zarówno przez członków grupy jak i przez zaproszonych gości (w tym wielu polskich MVP). Grupa jest zarejestrowana w organizacji INETA i prowadzi działalność zgodnie z jej zasadami. Informacje o planowanych spotkaniach i bieżącej działalności grupy znaleźć można na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich małopolskich deweloperów na spotkania oraz do brania udziału w działaniach grupy.

Webhosting.pl to pierwszy na polskim rynku serwis poruszający w szerokim aspekcie tematy związane z hostingiem, globalną Siecią i usługami internetowymi. Głównym celem przedsięwzięcia jest dostarczanie przydatnej i bogatej merytorycznie wiedzy osobom, które chcą tworzyć i efektywnie wykorzystywać współczesny Internet.

Portal Webhosting.pl stał źródłem informacji o nowościach i trendach rynkowych oraz bazą wiedzy przydatnej w rozwiązywaniu codziennych problemów webmasterów, administratorów sieci, pracowników branży e-commerce, a także wszystkich osób zainteresowanych Internetem.

Na portalu dWorld.pl znajdziesz najświeższe informacje dotyczące Javy. Wśród nich darmowe czasopismo JAVA exPress, podkast Polish Java Podcast, wiele newsów z kraju i zagranicy oraz w przyszłości także materiały wideo i szkolenia.Czasopismo JAVA exPress powstaje dzięki pomocy wielu ludzi. Zaczynając od autorów, korektorów, tłumaczy, grafików i wielu innych, bez których czasopismo nie byłoby tym, czym jest. Jeśli więc chcesz zostać autorem, pomóc rozwijać czasopismo lub portal, albo wziąć udział w nagraniu podkastu – skontaktuj się z nami. Więcej informacji na temat wynagradzania oraz wskazówek dla autorów znajdziesz na stronie JAVA exPress.

Java Developers Network jest serwisem skierowanym do wszytkich osób zainteresowanych technologią Java zarówno w aspekcie technologicznym, jak i biznesowym. Mamy ambicję stać się najlepszym serwisem popularyzującym technologię Java w Polsce, skupiającym wokół siebie szerokie grono specjalistów w tej dziedzinie.

jdn.pl jest tworzony przez entuzjastów, jest projektem otwartym, dlatego każdy, kto podziela nasze zainteresowania, może go współtworzyć przesyłając news’y, artykuły, etc. Nie jesteśmy związani z jakimkolwiek producentem oprogramowania, będziemy obiektywnie przedstawiali różne konkurencyjne rozwiązania, technologie i produkty.

Polish Java User Group jest organizacją zrzeszającą programistów i entuzjastów technologii Java. Głównym celem grupy jest popularyzacja Javy, związanych z nią technologii oraz innych nowoczesnych metodologii tworzenia systemów informatycznych. Działając od 1999 roku mogą poszczycić się m.in.: organizacją kilku konferencji w tym dwóch z udziałem Bruce’a Eckela. Pierwsze polskie wydanie “Thinking in Java” to także jeden z ich projektów.

NetSprint.pl Sp. z o.o. dostarcza złożone rozwiązania w obszarze wyszukiwania oraz reklamy kontekstowej dla każdego segmentu klientów biznesowych.

Kluczowe obszary naszej działalności to wyszukiwarka polskiego Internetu, reklama kontekstowa w wyszukiwarce oraz sieci partnerskiej, rozwiązania wyszukiwawcze na potrzeby serwisów, korporacji i sklepów internetowych, rozwiązania adserwerowe, a także monitoring komunikacji w internecie. Rozwiązania firmy oparte są o 10-letnie doświadczenie specjalistów firmy w zakresie rozwoju technologii wyszukiwawczej.

Nasze rozwiązania, wykorzystywane przez czołowych europejskich wydawców online, pozwalają budować i wzmacniać relacje z użytkownikami oraz reklamodawcami.

Konferencja C2C to doskonała okazja do spotkania i wysłuchania sesji najwyższej klasy specjalistów z Polski i ze świata, do wymiany doświadczeń i spotkania osób o podobnych zainteresowaniach. Konferencja obejmuje trzy ścieżki tematyczne: przeznaczoną dla profesjonalistów IT, SQL Server oraz .NET.

Na każdą ze ścieżek przypada pięć sesji – każda z nich będzie prowadzona na poziomie 300-400 wg skali MSFT, w profesjonalny sposób, przez najlepszych specjalistów, bez zbędnego marketingowego bełkotu.

W ubiegłorocznej edycji wśród prelegentów pojawiły się tak cenione osoby, jak Udi Dahan, Ingo Rammer czy Julie Lerman, reprezentujący ścieżkę .NET oraz Allan Mitchell i Andreas Belokosztolszki, prowadzący sesje dotyczące SQL. Oczywiście, oprócz zagranicznych prelegentów mamy też wspaniałych polskich specjalistów, którzy zawsze chętnie biorą udział w C2C.
W tym roku konferencja C2C odbędzie się 17 kwietnia w Warszawie.

WebInside.pl to źródło wiedzy dla początkujących webmasterów. Traktuje o technologiach WWW, tworzeniu stron i e-marketingu. W swojej bazie posiada kilkanaście kursów ułatwiających naukę i poznanie tajników wiedzy o WWW.

WebCoding.pl powstał z myślą o początkujących Webmasterach którzy chcą pogłębić swoja wiedzę w temacie tworzenia stron WWW.

Project Management Institute (PMI®) to wiodące na świecie zawodowe stowarzyszenie non-profit w branży zarządzania projektami.

Misją PMI Poland Chapter jest promowanie profesjonalizmu w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich we współpracy z PMI®. Stowarzyszenie realizuje swe cele poprzez rozwój zarówno teoretyczny jak i praktyczny dziedziny zarządzania projektami oraz rozwijanie kompleksowego kompendium wiedzy z tego zakresu.

Wspieranie szkoleń i podnoszenie kwalifikacji w zakresie zarządzania projektami, Wspieranie przyjmowania i rozpowszechniania najlepszych standardów praktyki zarządzania projektami oraz pobudzanie świadomości społecznej w tej dziedzinie.

Więcej informacji o stowarzyszeniu na stronie: http://www.poznan.pmi.org.pl/

DECYZJE-IT

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy ERP, CRM, Business Intelligence i Controlling, BPM, PLM). Jako jedyny oferuje bezpłatny dostęp on-line do analitycznego Narzędzia TEC, pozwalającego na wielopłaszczyznowe i obiektywne porównywanie aplikacji biznesowych.

Serwis zawiera m.in. artykuły, raporty, opisy wdrożeń i studia przypadków, najnowsze informacje branżowe i kalendarium wydarzeń, a także szczegółowe informacje o oprogramowaniu w Katalogu Oprogramowania oraz producentach, firmach wdrożeniowych oraz integratorach w Katalogu Dostawców.

Więcej o oprogramowaniu dla biznesu znajdą Państwo na www.decyzje-it.pl.