• polski
  • english

Organizator

Konferencja 4Developers jest organizowana przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA. Jesteśmy niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. PROIDEA powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na organizacje przekazujące w sposób kompetentny wiedzę z zakresu teleinformatyki. PROIDEA realizuje swoje instytutowe cele poprzez organizację profesjonalnych szkoleń IT, a także ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji informatycznych.

Fundacja PROIDEA jest organizatorem:

  • PLNOG http://plnog.pl/ konferencja na temat sieci i skalowalnych rozwiązań, skierowana do operatorów teleinformatycznych, serwisów internetowych, telewizji kablowych, dostawców treści i rozwiązań sieciowych, ISP oraz vendorów. PLNOG gromadzi ponad 200 uczestników i odbywa się dwa razy do roku: w styczniu w Warszawie oraz we wrześniu w Krakowie.
  • JDD http://jdd.org.pl/ już od 3 lat największa konferencja na temat Javy w Polsce, miejsce spotkań ponad 400 deweloperów Java z całej Polski. Co roku, w październiku do Krakowa przyjeżdżają najlepsi eksperci z całego świata m. in. Bruce Eckel, Ted Neward, Bill Burke, Neal Ford, Mark Richards, czy Scott Davis.
  • CONFidence http://confidence.org.pl/ międzynarodowa konferencja na temat bezpieczeństwa IT. Wizytówką CONFidence są świetni prelegenci, aktualne problemy, nowe Odays i techniczne warsztaty. To wyjątkowe spotkanie społeczności IT security odbywa się w maju w Krakowie oraz w listopadzie w Warszawie.
  • Szkolenia IT Fundacja PROIDEA ma status Cisco Academy i organizuje kursy takie jak Cisco Certified Network Associate (CCNA), Cisco Certified Network Professional (CCNP), Network Security (NS). PROIDEA organizuje także profesjonalne, techniczne szkolenia IT skrojone na miarę potrzeb swoich klientów.

Dowiedz się więcej na stronie http://proidea.org.pl/